Медікус-Чернівці, клініка мікрохірургії ока

Наші фахівці

Телефон
Будь ласка, скажіть, що дізналися номер на сайті 0372.ua
Клініка мікрохірургії ока «Медікус-Чернівці» пропонує ефективну та якісну діагностику і лікування захворювань очей, навіть у пацієнтів з важкою супутньою патологією. У нашій клініці ви можете швидко та без утомливих черг пройти повну діагностику зору, отримати вичерпну консультацію висококласних фахівців, а також безболісно розв'язувати будь-які питання, що стосуються відновлення зору.
Наша клініка надає допомогу пацієнтам різних вікових груп на сучасному обладнанні.
Наші фахівці, фото-1
Колектив клініки складають досвідчені лікарі, на чолі з головним лікарем кандидатом медичних наук, лікарем вищої категорії Шведом Андрієм Миколайовичем, які люблять свою роботу, мають багаторічний досвід та володіють високою професійною майстерністю.
Наших фахівців відрізняють такі риси, як увага до пацієнтів та індивідуальний підхід, які допомагають їм підібрати ефективне лікування навіть в найскладніших випадках. За час роботи клініки лікарями був накопичений величезний практичний досвід та проведено тисячі успішних операцій, в тому числі із застосуванням сучасних методик.
Наші фахівці, фото-2 Наші фахівці, фото-3
Особливістю нашого медичного закладу є проведення операцій на очах пацієнтів з надзвичайно важкими супутніми патологіями, наприклад, перенесені інсульти, цукровий діабет, гіпертонія. Професійний догляд за хворими дозволяє пацієнтам клініки почувати себе комфортно в денному стаціонарі на всіх етапах лікування.
Наші фахівці, фото-4 Наші фахівці, фото-5
Ми в мережі
Розміщення на мапі міста
Наше відео
Ще відео